KONST / Litografier / Färglitografi 8737215
nr 873 7215
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), Mosebacke, signerad. 1971, motivet: 12x16
Utrop:
600 kr
måndag 3 februari 2014
kl 18:45:46
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg